13 Kasım 2013

Telefon Hattım Bilgim Olmadan TTNET' e Taşınmış!

22/04/2013 tarihinde hattıma bağlı bulunan internetin iptali için Fatih ilçe Türk Telekoma başvuru yaptım. İptal etmemem halinde faydalanacağım hizmetlerden ve indirimlerden bahsettiler iptal etmekten vazgeçtim.

Ancak karşılığında hiçbir taahhüt vermeyeceğimi belirttim. Bugün TTNET'i arayıp internet hattımı iptal etmek istediğimde telefon hattımında TTNET'e taşındığını iptal işlemi yapıldığı takdirde telefonumda iptal edileceğini bildirdiler. TTNET tarafından bilgilendirilmeden telefonum TNET' e taşınmış. Telefonumun Türk Telekom a iadesini, internet hattımın da iptalini istiyorum.

Meryem 56 Okunma

Cevaplar

  • Meryem14 Kasım 2013

    Herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Yanlızca konu ile alakalı (ne kadar süreceğinin belirtilmediği) araştırma aşamasında olduğu bildirilmiştir. Önümüzdeki hafta Tüketici hakları mahkemesine gerekli dilekçe ile başvuracağım. Bilgilerinize.!!

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön