Telefon Açık Olduğu Halde Avea Hattıma Ulaşılamıyor!

İhsan D. |

Uzun zamandır telefonumda her gün yaşadığım problem. Telefon açık ama arayanlar bana ulaşamıyor. Şebeke sürekli gidip gelmekte ve artık Avea'nın bu sorumsuzluğundan sıkıldım. Bir an önce şu şebeke probleminizi halledin artık.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan D.
  17 Eylül
  11:30

  Evet bilgi verildi. o bölgede sıkıntımız var. Şu an orasıyla (şehir merkezine 10 dk mesafede) ilgili bir tasarrufumuz bulunmamaktadır. Yani kısacası kendi başının çaresine bak git başka operatöre geç diyorlar illa ki. Bende Avea nın müşteri memnuniyetsizliği için elinden gelen her şeyi yapmasını şiddetle kınıyorum. Bravooo

 • 18 Ağustos
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ağustos
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş