14 Şubat 2015

Teledünya Uydunet Aldığımdan Beri İnternette Bağlantı Sorunu! Yaşıyorum.

10.02.2015 tarihinde internet bağlantı ve ping sorunu ile alakalı arıza kaydı bırakmama rağmen hiçbir düzelme olmamış ve ilgilenilmemiştir. 12.02.2015 tarihi itibariyle teknik ekib adresime gelip modem değişimi yaptıktan sonra halen sorunlar devam etmektedir. Hatta kendilerine ait bilgisayarlarıyla test edilip değişme olmamıştır. Aldığım değerler Bahçelievler server. Ekte aldığım değerlerin resimlerini inceleyebilirsiniz. Yazılı olarak taahhüt ettiğiniz internet hızımda bir düzelme olmaması halinde yasal kanuni hakkımı kullanacağım.

Ozan 1.300 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi24 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3044531 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemeler neticesinde şikayetinize konu olan internet sorununuzun ilgili birimler ile paylaşılarak uzaktan erişimle karşılıklı çalışmalar yapıldığı, test bilgisayara kurulduğu ve test bilgisayarda istenilen hız değerlerinin görüldüğü konu ile ilgili herhangi bir sorun tespit edilmediği belirtilmektedir. Modem online değerleri ve sinyal değerlerinin ideal aralıklarda olduğu tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi16 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3044531 nolu şikâyetinize istinaden oluşturulan arıza kaydınızın neticesi ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorunun devam ettiğini belirtmeniz üzerine yetkili birimlere yönlendirileceği belirtilmiştir. Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi16 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3044531 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak arıza kaydınız oluşturulmuştur. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi14 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3044531 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması,sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön