01 Eylül 2015

Teledünya (Türksat)'tan Ayrılma Kararı!

Bulunduğum sitede çoğu daire Teledünya (Türksat) tan hizmet alıyor ancak CNBC-e ve Bloomberg gibi kanalların yayından kaldırılmasından sonra iptal kararı almış bulunmaktayız. Eğer yeni bir anlaşma yapılmaz ise bizim gibi birçok kişi de iptal kararı alacaktır. Konu ile ilgili bilgi vermenizi bekliyoruz.

Yonca 182 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3621618 nolu şikâyetinize istinaden; TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. Bloomberg HT (S14 Bandı) ve CNBC-e (S23 Bandı) kanalları 26.08.2015 tarihi itibariyle yayıncı kuruluş ile yapılan anlaşma sonucunda itibariyle Kablo TV analog yayın platformundan kaldırılmıştır. Teledünya Temel Yayın 30. Kanal 'da Bloomberg HT, 69. Kanal 'da CNBC-e kanalını izleyebilirsiniz. Mevcut kanallarımız yayıncı kuruluş ve Türksat ile yapılan anlaşmalara bağlı olarak yayına sunulmaktadır. Öneriler doğrultusunda seçenekler arttırılmaktadır. İlgili kanalların yayın listemize eklenmesi ile ilgili net bir bilgi iletilememektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Abonemiz; 3621618 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön