03 Şubat 2016

Teledünya (Türksat)Arızayı Gidermiyorlar!

Yaklaşık 15 gündür internet arızası için çağrı merkezini arıyorum, kayıt açıyorlar ama hiçbir şekilde gelip arızayı tamir etmiyorlar. Yazılı şikayette de bulunduk ama hiçbir gelişme olmadı. Onu geçtim bir telefonla arayıp şu zaman geleceğiz ya da gelemeyeceğiz bilgisi de alamıyorum. Bakım konusunda Teledünya (Türksat) bu kadar duyarsız olacağını düşünmezdim. İnterneti kapattırmak istiyorum ama taahhüdü olduğundan cezada ödemek istemiyorum. Şimdi ne zaman gelecekler arızayı giderecekler belirsiz.

Gökmen 210 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4795542 nolu şikâyetiniz doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilerek arıza ekiplerimizin şebeke üzerinden kontrol işlemleri sağladığı ve arızanızın giderildiği bilgisi tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Abonemiz; 4795542 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön