22 Ekim 2014

Teledünya (Türksat) Zorla Hediye Ettiği Sinema Paketini İptal Etmek İçin Ek Bedel Talep Ediyor.

Abone olurken talep etmemiş olmama rağmen, zorla üç ay bedava sinema paketi (sinema paketi demeye de bin şahit lazım) verdiler. Bu kanalları zaten seyretmedik. Üstelik bir süre önce “Her Eve Sinema taahhüdü” adı altında faturama ücret yansıtıldığını gördüm. İade için uğraşmak yerine iptal ettirmek istedim bu defada iptal için ek ücret talep edildi.

Konuyla ilgili iki aydır çağrı merkeziyle görüşülmesine rağmen hala sonuca varamadılar, ücret almaya da devam ediyorlar. Yayın sağlayıcı firmaların hediye diyerek zorla paket verip sonra bundan ücret talep etmesi teamül haline geldi, tüketici olarak bizi yıldırdınız. Bu paketin derhal iptalini ve
fazla ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum.

Şükrü 293 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2768518 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan inceleme ve kontroller sonucu 29,70 TL mağduriyet tutarınız hesaplanmış olup mağduriyet ödemenizin yapılabilmesi için tarafınızla irtibata geçilecektir. Ödeme işlemleri ve tarafınızla irtibata geçilmesi Kasım ayı içerisinde yapılacaktır.Bu işlemlerin gecikmesi durumunda tarafımızla tekrar irtibata geçerek bilgilendirme yapabilirsiniz. Yapılan kontrollerde SD Sinema paketinizin aktif konumda olduğu görülmektedir. Kullanım yapılmaması durumunda paket iptali için hat sahibi 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.Paket iptali sağlanmaması durumunda Sd Sinema paketi aktif konumda olduğu için faturalandırma durumu devam edecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2768518 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Abonemiz; 2768518 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön