26 Eylül 2014

Teledünya (Türksat) Yetkililer Çok İlgisiz ve Alakasız.

Geçen hafta eski evdeki İnternet'i iptal ettirip yeni evimize İnternet bağlantısı yapılması için başvuruda bulunduk. Salı günü arayıp çarşamba günü İnternet'i bağlamak için geleceklerini söylediler fakat çarşamba günü gelmediler.

Gelemeyeceklerine dair arayıp bilgide vermediler. Defalarca müşteri hizmetlerini aradık fakat hiç bir sonuç alamadık. İstanbul Bölge Müdürlüğü arayıp bilgi verdik buna rağmen servis yine gelmedi. O kadar yerle defalarca görüşmemize rağmen şikayette ve talepte bulunmamıza rağmen 3 gün oldu hala hiç bir servis gelmedi dönüş dahi yapılmadı. Böyle hizmet anlayışı olmaz, olmamalı da.

Meltem 844 Okunma

Cevaplar

 • Meltem05 Kasım 2014

  Verdigimiz ugraslar sonucunda sorunumuzu kendimiz hallettik. Müsteri hizmetleri sorunlari cozme konusunda yeterli bilgi ve donanima sahip degil

 • Kablo TV Temsilcisi29 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2716538 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, kurulum sürecine dair gerekli kontroller yapılarak bilgi aktarılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla..

 • Kablo TV Temsilcisi27 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2716538 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, hizmet bilgilerinizin kontrol edilememesi sebebi ile talep etmiş olduğunuz tarihte tekrar tarafınıza geri dönüş sağlanacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Eylül 2014

  Sayın Abonemiz; 2716538 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön