Teledünya (Türksat) Yayınlarda Donma!

Murat A. |

Yaklaşık 2 aydır arıza kaydı oluşturmaktayım. Kanallarda aşırı derecede donma olmaktadır. Önceki taleplerde arayan kişiler hatırlayamıyorum tarihi ama salı günü aradığında pazar var sokağa giremiyoruz dedi (pazar çarşamba günleri!), başka bir gün elektrik kesildi dendi, başka bir gün eve biri gelebildi ama o da sadece kablolara bakıyormuş. Sürekli şebeke sinyalinde sorun var, binanızın sinyalinde sorun var, sokağın sinyalinde sorun var deniyor. Benim bu sinyallerinizin dengesizliğinden televizyonumun ana kartı yandı kabul etmediniz. 680 TL cebimden verdim. Sözleşme iptali istesem 230 TL civarında fiyat var deniyor. Video maile ekleyebilmek için düşük kalitede ama donmalar gayet net belli. Mağduriyetimizin en kısa sürede giderilmesini rica ederim. Çözülmediği takdirde gerekli yerlere başvuru yapacağımı da bildiririm.

Etiketler :

Görüntü Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Eylül
  14:48

  Sayın Abonemiz;

  6306094 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek teknik ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen kablo düzenleme, kablo yer değişikliği ve yenileme işlemleri tamamlanmış olup mevcut durumda sorunun giderildiğine dair teyit alınmıştır.

  An itibariyle yapılan kontrollerde modeminize ulaşan sinyal değerlerinizin ideal aralıklar içerisinde olduğu yönünde bilgilendirme sağlanmıştır.

  İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 29 Ağustos
  11:37

  Sayın Abonemiz;

  6306094 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 27 Ağustos
  09:52

  Sayın Abonemiz;

  6306094 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.