23 Şubat 2015

Teledünya (Türksat) Yayınlar Kesiliyor!

Aldığım ilk günden beri sağlıklı yayın alamadığım kuruluş. Sürekli kanallar donuyor kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Kanallar arasında geçişler çok yavaş dakika başı güncelleme geliyor ama hiçbir şeyi güncellediği yok.

Kontratım biter bitmez iptal edeceğim. Müşteri hizmetlerini ararsın telefon sürekli meşgul para ödüyoruz ve karşılığı hiçbir şekilde alamıyoruz.

Ertuğ 223 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi25 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3066183 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arızanın çözümlendiği tespit ve teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi24 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3066183 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3066183 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön