11 Şubat 2015

Teledünya (Türksat) Yayınında Sorun Yaşıyorum.

Daha önce de şikayette bulundum ama kimse oralı olmadı. Geçen hafta eşim müşteri hizmetlerine internet bağlantımızın yavaş olduğunu iletti gelip bakılacağını söylediler ona da gelen olmadı. Yağmur yağıyor yayın gidiyor kar yağıyor yayın gidiyor yakında inşaat çalışması oluyor yayın gidiyor bu nedir şikayetlerimizle kimse oralı değil. Taahhüdüm bitsin hemen Teledünya (Türksat) iptal edeceğim.

Özge 223 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi12 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3039799 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup teknik ekibimiz tarafından gerekli incelemelerin yapılmış olduğu ve Uydunet ile Teledünya hizmetlerinizde problem bulunmadığını teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3039799 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza hakkında bilgi edinilmiş olup, hattınız ile ilgili kontrollerin yapılabilmesi için müsait olduğunuz tarih/saat aralığına göre arıza kaydı oluşturulacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3039799 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön