Teledünya (Türksat) Yayında ve İnternette Problem!

Mehmet Emin B. |

Geçen yıldan beri kullandığım Teledünya ve Uydunet cihazları 1 yıldır durmadan arıza yapıyor. Yaklaşık olarak 1 yılda 20 kere rahat arıza yapmıştır en son 3 gün önce arıza yaptı arıyorum ne gelen var ne giden sistemsel bir arıza var diye oyalıyorlar servis arıza kaydını görmüyormuş Vs. Vs bugün arıyorum gün boyu evde olmama rağmen gelip güya yapıp gitmişler diye çağrı merkezine bildirmişler, halbuki ne gelen var ne giden interneti diğer odadan çekmiyor servisi kötü hizmeti kötü 1 yıldır tüm şikayetlerimi il müdürlüğüne bildirdiğim halde 1 kişi geri dönüş ya pazartesi ilk isim tüketici mahkemesine başvurup iptali için elimden geleni yapacağım...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Şubat
  16:33

  Sayın Abonemiz;

  4786596 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 20110366 numaralı arıza kaydınız aktif konumdadır. Ekiplerimiz tarafından gerekli müdahale işlemleri gerçekleştirilecektir.

  Şikayetinize konu olan durum ilgili birim ve kişilerce paylaşılacaktır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 01 Şubat
  09:31

  Sayın Abonemiz;

  4786596 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.