16 Mart 2015

Teledünya (Türksat) Yayında Sorun Yaşıyorum.

Evimizdeki modem çatıdaki vericiyi algılamadığı için yayın çok geç başlıyor Teledünya (Türksat) yetkilileri gelip baktı format atın dediler, yaptığımız halde yine düzelmedi. Hiçbir şey yapmadılar gelip baktılar arıza giderilmediği halde tüketici haklarına gideceğim ya da anlaşmayı fesih edeceğim gereğini istiyorum.

Yağız 343 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3113719 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili gerekli kontroller ve müdahalelerin sağlanmış olduğu tespit edilmiş olup; problemin çözümlendiği teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3113719 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan detaylı bilgi alınarak duruma ilişkin detaylı inceleme yapılabilmesi için arıza kaydı oluşturularak adresinize teknik ekip yönlendirildiği belirtilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın Abonemiz; 3113719 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön