18 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Yayında Donma Sorunuma Aylardır Çözüm Üretilmiyor.

Çağrı merkezini defalarca aramama, tam 11 kez teknik servis yönlendirilmesine rağmen sağlıklı bir hizmet alamıyorum bu firmadan ve çözüm odaklı ilerlemiyorlar. Aynı bölgede 'yayında donma' sorununu yaşayan bir çok komşum da yine aynı dertten muzdarip. Evime gelip gerekli kontrolleri yapan teknik servis personeli, 'bölgede sorun var bizim yapacağımız bir şey yok, merkezi arayın şikayet edin' demekten öteye geçemiyor. Her ay düzenli olarak faturamı ödeyerek sözleşmemin şartını yerine getiriyorum, peki ya firma?
21 ekim'de bitecek sözleşmemi yenilemek için yakında arayacaksınız biliyorum. Tek sorum, hangi yüzle?

Uğur 448 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6718102 nolu şikâyetinize istinaden 18.10.2016 tarihi itibariyle teknik birimimiz tarafından dağıtım şebekesi ve daire içerisinden yapılan kontroller neticesinde yayın esnasında herhangi bir donma oluşmadığı gözlemlenmiştir. Ancak problemin belirli aralıklarda oluştuğunu belirtmeniz üzerine sorun ile karşılaşılması halinde teknik ekiplerimiz tarafından personelimize ulaşım sağlayabileceğiniz irtibat numarasının tarafınızla paylaşıldığı tespit edilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6718102 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Şebeke ekiplerimiz tarafından ana dağıtım kutusu üzerinden ve daire içerisinden kontrol sağlanacaktır. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6718102 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6718102 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön