04 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Yayın Sorunu Yaşıyorum Sorunum Giderilmiyor!

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim, yaklaşık bir aydır Teledünya yayınını sağlıklı alamıyorum. Yayın gidiyor gelmiyor geliyor, donarak çalışıyor, bazı kanallar hiç çalışmazken bazı kanallar sorunsuz çalışıyor. Konu ile ilgili tam 4 tane arıza kaydı oluşturuldu, ancak teknik destek elemanları evime bir kere bile uğramadı. Neticeten teknik destek elemanlarının dışarıdaki kutuya bakıp, yayın var düşüncesiyle işlem yapmadan döndüklerine inanıyorum yani işlerini yapmıyorlar. Problemin binanın içindeki kutudan veya farklı bir yerden olduğu 4 kere arıza kaydı vermiş olmamdan belli değil mi? Artık bu soruna bir son verilip sorunumun çözülmesini istiyorum.

Züheyr 74 Okunma

Cevaplar

  • Züheyr'in Teşekkür Mesajı05 Eylül 2013

    Merhaba, Dün akşam saatlerinde saha ekibiniz bana ulaşarak bahse konu olan sorunumu çözmüştür ilginiz için teşekkür ediyorum Saygılarımla,

  • Züheyr04 Eylül 2013

    Sayın Yetkili İlginiz için teşekkür ediyorum ancak, bu ilgili biriimlere yapılan 5. bilgilendirme ve yönlendirme umarım bu sefer sorun çözülür İyi Çalışmalar.

  • Kablo TV Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 1993507 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön