26 Kasım 2015

Teledünya (Türksat) Yanlış Bilgilendirme!

Benim bundan 9 ay önce oturduğum binanın kentsel dönüşüme girme sebebiyle Teledünya (Türksat) aboneliğimin iptali için başvuru yapmak istedim. Fakat yetkili arkadaşlar gerek olmadığını söylediler. 9 ay sonra bu süreçteki faturaların yeniden binanın yapıldıktan sonra ödeyeceğimi belirtti. Fakat Teledünya (Türksat) tarafından avukatlığa haciz işlemi başlatmışlar. Benden dilekçe istediler faks ve e posta yolu ile 2 aydır dönüş olmuyor. Ben 15 gün içerisinde yeniden eski adresime ikamet edeceğim. Bana 500 liralık faturayı 820 lira olarak ödeme yapılmam istendi.

Muammer 139 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi26 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4273167 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde; 24-02-2015 tarihinde çağrı merkezimiz ile yapmış olduğunuz görüşme kayıtları incelenmiş olup görüşme içerisinde tarafınıza hizmetinizi bir yıl içerisinde tercihe bağlı olarak 1 ay, 2 ay ya da 3 ay olarak toplamda en fazla 3 ay askıya alabileceğiniz bilgisinin iletildiği, devir işlemi yapabileceğinizin belirtildiği ve taahhüt bitiş tarihiniz ile ilgili bilgi verildiği tespit edilmiştir. 27-02-2015 tarihinde çağrı merkezimiz ile yapmış olduğunuz bir diğer görüşmenizde hizmetinizi dondurmak istediğinizi belirtmeniz üzerine; müşteri temsilcimiz tarafından askıya alma işlemi ve devir işlemi hakkında bilgi verildiği tespit edilmiştir. Fatura takibi hat sahibi sorumluluğu altındadır. İptal esnasında ve iptal sonrası düzenlenecek son fatura takip edilerek ödeme işlemlerinin hat sahibi/varisleri tarafından yapılması gerekmektedir. Faturalarınız ilgili dönemlerde tarafınıza tebliğ edilmiştir. Fatura takibi yapılmaması üzerine ödenmemiş fatura borçları nedeniyle hukuka sevk edildiği görülmektedir. Hukuki süreç, sözleşmelerde belirtilen şekilde yapılmaktadır. Avukat irtibat bilgileri için 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi26 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4273167 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön