10 Ağustos 2016

Teledünya (Türksat) Yanlış Bilgi Verdi...

Biz iş yerimize 13 ay önce Teledünya (Türksat) internet ve kablolu TV içeren bir pakete abone olmuştuk. İnternetimiz bağlandı yalnız o zaman TV olmadığı için TV olduğunda ararsınız HD kutuyu getirir bağlarız denildi. Bugün aradığımda gelen ekip böyle bir uygulamamız yok ekstradan ücretiyle almanız lazım denildi. 444'lü numarayı aradığımda da derdimi anlatmaya çalıştım lakin kurumun personeli sürekli ürünü bana satmaya çalışıyor. Biz hizmeti alırken modem + TV ücretsiz diye almıştık aynı sorunu evde de yaşamıştım kablo netin bu insanları yanıltmaya yönelik tavrından çok sıkıldım. Şu an 4 farklı yerden ev ve iş yerlerinde taahhütün bitmesini bekliyorum dört gözle bekliyorum. Ne bundan sonra kullanacağım, ne de bir başkasına kullandıracağım.

Lokman A. 133 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6161566 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup arıza ekiplerimiz tarafından daire içerisinde yer alan bölücüden televizyonunuza kadar kablo çekimi yapılarak sorunun giderildiği yönünde teyit alınmıştır. Talebiniz doğrultusunda 1017763077 hizmet numaralı farklı abonelik ile ilgili kontrol için müsait olduğunuz zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Neticesi ve takibi ile ilgili çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Müşteri Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6161566 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi edinilerek belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Müşteri Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Sayın Abonemiz; 6161566 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön