Teledünya (Türksat) Yanlış Bilgi Ve Taahhütname!

Tülay D. |

Nisan 2014'te Türksat'tan kampanyalı olarak Uydunet ve Teledünya abonesi oldum. Abone olma sürecinde bana ücretsiz üç ay sinema paketi isteyip istemediğim soruldu. Bunun herhangi bir taahhüdü olmadığı, istediğim zaman iptal edebileceğim söylendi. Bugün bu kanalların iptali için Türksat'ı aradım. Bu kanalların da taahhüt dahilinde olduğunu, eğer iptal edersem ilk üç aylık bedelin tahsil edileceğini söylediler. Ayrıca taahhüdü kabul ettiğimi telefonda belirtmem gerekiyordu. Ben telefonda taahhüdü kabul etmedim, bu yüzden kanallar hala açık. Türksat sözlü taahhüt isteyerek hukuki yollara başvurmamın önüne geçiyor. Kanalların başta söylendiği gibi, taahhütsüz olarak kapatılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  15:15

  Sayın Abonemiz;

  2652122 nolu şikâyetinize istinaden Mor Fırsat Kampanyası'na dahil olduğunuz ilgili ses kaydınız dinlenilmiş olup, görüşme içerisinde müşteri temsilcisi tarafından tarafınıza ilgili kampanyanın 12 ay taahhütlü olduğu, ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulduğu, iptal etmeniz durumunda kullandığınız dönemin ücretini ödeyeceğiniz bilgilerinin tarafınıza aktarıldığı tespit edilmiştir.

  Konu ile ilgili şikayetinizin devamı halinde bulunduğunuz ilin il müdürlüğüne resmi bir dilekçe ile konuyu ileterek ses kaydı talebinde bulunabilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Tülay D.
  31 Ağustos
  15:49

  Teledünya cevap veriyormuş gibi gözükmek için iki adet otomatik mesaj yolladı. Ama şikayetime henüz bir çözüm getirilmedi. Bu arada geçen her gün faturam işlemeye devam ediyor.

 • 31 Ağustos
  15:47

  Sayın Abonemiz;

  2652122 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 27 Ağustos
  14:27

  Sayın Abonemiz;

  2652122 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.