Yusuf Ö. Teşekkür Mesajı

Özge hanımın uzlaşmacı tavrı ve detaylı bilgi vermesi sayesinde sorunu çözmüş bulunuyorum kendisine teşekkür ederim.

Teledünya (Türksat) Yanıltıcı Bilgilendirme!

Yusuf Ö. |

Sizin için kampanyasına başvurmak için müşteri hizmetlerini aradım; "hiçbir sıkıntı yok, istediğiniz zaman bağlanın" dediler. Ben diğer aboneliğimi iptal ettim sonra aradım bana; "sizin için kampanyasıyla ilgili buradan başvuru alamıyoruz Teledünya (Türksat) merkezine gitmeniz gerekiyor." Deniyor, resmen insanla dalga geçmek.

Peki başka bir kampanyaya başvurabiliyor muyum dediğim de; "evet" deniyor indirimi gösteriyorlar fakat başvurmaya çalıştığınız da yokuşa sürüyorlar. İptal ettiğim aboneliğimi tekrar açtırmak zorunda kalacağım yapılan büyük ayıp!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ö.
  18 Şubat
  19:06

  Özge hanımın uzlaşmacı tavrı ve detaylı bilgi vermesi sayesinde sorunu çözmüş bulunuyorum kendisine teşekkür ederim.

 • 18 Şubat
  18:55

  Sayın Abonemiz;

  4923180 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek detaylı bilgi aktarımı sağlanmış olup 1032408066 hizmet numarası ile 18-02-2016 17:05 itibariyle Senin İçin Kampanyası Engelli 2016 başvurunuzun Türksat abone merkezimiz üzerinden tamamlandığı bilgisi iletilmiştir.

  Kurulum işlemlerimiz abonelik başvurusuna istinaden, randevu talebi için teknik ekiplerimiz tarafından bölge yoğunluklarına göre 5 iş günü içerisinde geri dönüş yapılarak belirlenen gün içerisinde kurulum (Pazar günleri hariç) yapılmaktadır.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 18 Şubat
  15:24

  Sayın Abonemiz;

  4923180 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.