Teledünya (Türksat) 'ya Abone Olamıyoruz.

Ömer D. |

Teledünya (Türksat) 'nın alt yapısı uzun bir bekleyişten sonra nihayet sokağımıza geldi. Hatta binamıza bağlantısı bile yapılmış. Alt yapıyı sorguladığımda bizim bina çıkmıyor. Abone olabilmemiz için dağıtıcı kutu takılması gerekiyormuş. Bu cihazın takılması çok mu zor acaba? Ayrıca verdiğim dilekçelerin hiç birine cevap gelmedi. Umarım birisi zahmet edip bilgi verir. 3 aydır bekliyoruz.

Etiketler :

Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  14:37

  Sayın Abonemiz;

  6462838 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde tarafınız ile irtibata geçilerek, hizmet talep edilen adreste şebeke çalışmalarımız devam etmekte olup ay sonuna kadar veyahut Ekim ayı içerisinde tamamlanması planlanlanmaktadır. Şebeke çalışması tamamlandığında bina girişine abonelik başvurularının yapılabileceği ile alakalı stickerler yapıştırılacağına dair bilgi aktarımı gerçekleştirilmiştir.

  İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 19 Eylül
  10:38

  Sayın Abonemiz;

  6462838 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek adres bilgileriniz talep edilmiştir.

  Yetkili birimlerimize altyapı talebiniz hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 19 Eylül
  09:57

  Sayın Abonemiz;

  6462838 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.