02 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Verilmeyen Hizmetin Bedelini Alıyor!

Yaklaşık 8-9 ay önce Teledünya HD + internet paketine üye oldum ve 24 ay taahhütte bulundum. O sırada İstanbul Fatih'te oturduğum evde Kablo TV bağlantısı vardı. Ancak zorunlu olarak Fatih'te farklı bir mahalleye taşındım ve taşındığım bu yeni sokakta Kablo TV hizmet sunamıyor. Ancak sunamadığı hizmetin parasını benden alıyor. Müşteri hizmetleri ya 500 lira civarında parayı (HD kutu, modem vs) ödeyip iptal ettirebilirsiniz veya başkasına devredebilirsiniz diyor.

Ben Teledünya'yı kullanmaya devam etmek istiyorum, bunu talep ediyorum ancak bana söyledikleri ya parayı verip iptal ettirin ya da devredin. Bu hizmeti sunmayarak yalnızca bir müşteriyi değil çevremdeki Teledünya kullanmaya aday tüm potansiyel müşterileri kaybediyorlar. Bunun farkındalar mı çok merak ediyorum.

Oğuzhan 93 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan02 Eylül 2013

    Teledünya bu bahsettiğim durumun sözleşmede yazılı olduğunu söylüyor. Sözleşmede yazıyor olması bu yapılan haksız uygulamayı haklı hale mi getirir. Kaldı ki sözleşmeyi abone olurken değil kurulum yapıldıktan sonra imzaladım. Zaten kurulumu yapılmış olduğu içinde doğru düzgün okuyamadım. Okumuş olsam bile bu haksız bir uygulamadır. Sonuçta ben bu hizmeti dağın başına değil istanbulun göbeğinde, Fatih'te almak istiyorum. Bir sokak ötede olan hizmeti benim sokağıma sunamıyor olmanız sizin eksikliğiniz ve sunamadığınız hizmetin parasını talep etmeniz ise sizin ayıbınızdır.

  • Kablo TV Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 1988595 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön