Teledünya (Türksat) Üyelik Başvurusu.

Serkan A. |

Evimin bir alt sokağında Teledünya hizmeti var. Hem fiyatı uygun olduğu için hem de bir devlet kurumu olduğu için Teledünya'yı tercih etmek istiyorum ancak müşteri hizmetlerini aradığımda bulunduğum il müdürlüğüne dilekçe yazarak faks göndermem gerektiği söylendi. Çok defa denedim ancak faks gönderemedim, telefonla aradım cevap verilmedi.

Bugün yine denedim, bir yetkili açtı nihayet ve faksla da olmayacağı, nüfus cüzdan fotokopisi ile bizzat müracaat etmem gerektiğini söyledi. Şu zamanda bir teknoloji firması bu tip angaryalarla müşteri bekliyorsa, böyle teknolojiden uzaksa çok şey de beklenemez. Fiber altyapıya diğer firmalardan önde başlamışken şuanki kapsama geriliği her şeyi anlatıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan A.
  07 Ocak
  16:13

  Yani ben internete ihtiyaç duyacağım, sizden temin etmek istersem aylarca bekleyeceğim. Siz bu hızla çok ilerlersiniz!

 • 31 Aralık
  10:51

  Sayın Abonemiz;

  2935989 nolu şikâyetinize istinaden;

  Talep ettiğiniz İlçe/mahalle/sokak/cadde/bina kapsamında alt yapımızın getirilebilmesi için şebekemizin olduğu bölgelerde mevcut olan İl Müdürlüklerimize resmi bir dilekçe ile başvuru yapılması gerekmektedir.

  Yapılan başvurular; İl Müdürlüğümüz tarafından talep edilen bölgenin yoğunluğu, alt yapı çalışmaları için gerekli izin ve ödenek hazırlıkları için değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan değerlendirmeler kapsamında talep edilen bölgede fizibilite çalışması yapılarak talep sahiplerinde olumlu yada olumsuz geri dönüş sağlanmaktadır.

  Yapılacak çalışmalar ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza konu hakkında net bir süre verememekteyiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.