Teledünya (Türksat) Uydu Kanalı Sinema Üyeliği!

Ramazan D. |

Türksat 1090977750 kablo tv abonesiyim. Abone olunca sinema kanalı 3 ay ücretsiz olarak beyan edildi. 3 ay sonra istediğiniz takdirde sinema abonesi olabilirsiniz diye belirtildi. Abone şahsıma ulaşan temmuz ayı faturasında benim herhangi bir müracaatım olmadığı halde sinema kulübüne üye olduğum, bu nedenle faturama 8 tl ücret ilave edilmiş. Durumu telefonla bildirdiğim zaman 1 hafta 10 gün araştıracağız 10 gün sonra bizi arayın denildi. Bu durumda;

1. hala bana bilgi veren olmadı.

2. tüketici kusuru olduğunda anında sms ile bilgi veriliyorda bu durumda niçin uzatılıyor
3. şahsımdan öncede geçmişe yönelik adını bilmediğim ücret tahsil edildi. Her ay bir bahane bulup para bizden para almak zorundalar mı?

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan D.
  05 Eylül
  12:59

  ses kaydımın tarafıma dinletimesini talep ediyroum

 • 04 Eylül
  14:35

  Sayın Abonemiz;

  2658172 nolu şikâyetinize istinaden Mor Fırsat Kampanyası'na dahil olduğunuz ilgili ses kaydınız dinlenilmiş olup, kampanya ile ilgili ilk 3 ay ücretsiz devamında 9,90 TL ile ücretlendirileceği ve 12 ay taahhütlü olduğu bilgilerinin tarafınıza iletildiği tespit edilmiştir.

  Faturalarınız ile ilgili yapılan kontrollerde tarafınızdan herhangi bir fazla ücret alım durumun söz konusu olmadığı tespit edilmiştir.

  Sinema paketinizin henüz aktif konumda olmasına istinaden ücretlendirme devam etmekte olup, hizmeti kullanmak istememeniz durumunda hat sahibi 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek işlem sağlayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 03 Eylül
  13:31

  Sayın Abonemiz;

  2658172 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 02 Eylül
  11:25

  Sayın Abonemiz;

  2658172 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.