21 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Uydu Alıcısı Televizyonumun Anakartını Yaktı.

Evime fazladan 1 tane daha uydu alıcısı daha kurmaları için gelen servis ekibi decoder kontrolünü yaparken TV fişini takar takmaz TV bağlantı HDMİ kablosunun her iki ucu yandı ve eridi. Bu yanma sırasında TV'ye ait ana kart yandı. Durumla ilgili kuruluma gelenler panik oldular ve yeni decoder ve adaptörü alıp kontrollerini yapıp geri size haber vereceğiz deyip gittiler.

Elektrikçi çağırdım toprak hatta sorun olmadığını, eğer olsaydı aynı hatta bağlı buzdolabı ve kombi de patlaması gerektiğini söyledi. Defalarca farklı elektrik aletleri kullandığım fişte bugüne kadar bir sorun olmadı da, kuruluma gelen arkadaşlar takınca nasıl sorun oluyor? Teledünya (Türksat) grubu bu tür sorunlara yüksek gerilim hattı sorunu deyip kestirip atıyorlar. Umarım birileri bu durumu görüp bu yaşanan durumlara dur der. 500 TL ana kart TV bedelimi istiyorum. Tüketici mahkemesine de başvurumu yapacağım.

Levent 797 Okunma

Cevaplar

  • Levent'in Teşekkür Mesajı03 Kasım 2016

    Mağduriyetim giderildi. İlginize teşekkür ederim.

  • Kablo TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Abonemiz; 6741202 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimizin aracılığı ile alınan bilgi doğrultusunda, kurulum yapıldığı sırada televizyon ve set top boxın zarar gördüğü tespit edilerek tamir masraflarınız olan 500,00 TL bedelin iadesi gerçekleştirilmiş olup tarafınız ile görüşme sağlanarak teyit alınmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6741202 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön