31 Ekim 2015

Teledünya (Türksat) Uydu Alıcı Arızası!

Teknik servis geldi ve HD cihazın servis aldı. Servise gönderileceğini durumu haber verileceğini söyleyerek gitti. Sonuçta ben Teledünya (Türksat) 'tan hizmet alıyorum. HD receiver olmadan nasıl hizmet alacağım?

Başka platformlar anında sıfır açılmamış yeni cihaz veriyorlar. Müşteri hizmetlerini aradım 15 gün sonra bana cihaz aşırı akımdan dolayı arıza garanti dışı tamir edileceği söylendi. Evde aşırı akım priz koruma var. TV, modem aynı yerden besleniyor, tek bunun hasar görmesi benim suçum değil. Bütün önlemleri aldım. Garantiden yapılmasını istiyorum. Mağduriyetim giderilmez ise hizmeti iptal ettirip başka platformlara yöneleceğim.

Yunus 341 Okunma

Cevaplar

  • Yunus10 Kasım 2015

    Teknik ekibimizin aynı gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde Teledünya Set Top Box cihazınızın yandığı ve buna istinaden garanti kapsamı dışında kaldığı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Teknik cevap veriyorsunuz. Evimde toprak aşırı şigorta ve cihaza bağlı akım koruma sigorta priz var.tv ve modem de sorun yok Teledünya Set Top Box cihaz yanıyor. Suç tüketicide oluyor. Nasıl hizmet anlayışı insanı enayi yerine koyuyorsunuz.

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4084644 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 30-10-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir. Teknik ekibimizin aynı gün içerisinde oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde Teledünya Set Top Box cihazınızın yandığı ve buna istinaden garanti kapsamı dışında kaldığı bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Talep edilmesi durumunda Çağrı Merkezimizi arayarak veya Abone merkezlerinden, tekno marketler Set Top Box satın alabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi31 Ekim 2015

    Sayın Abonemiz; 4084644 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön