03 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Telefonla Üyelik İptali Yapmıyor!

17.09.2011'de taahhütte bulunup aldığım 02.09.2013'de süresi biten Teledünya (Türksat) uydu hizmetini oğlumun askere gitmesinden ve evde kullanılmayacağından dolayı iptal etmek istedim fakat sistemde arıza olduğunu söyleyerek oyalama taktiği yaptılar.

Üyelik yaparken ayağıma gelen hizmet için kapattırmaya taaa İzmir'in öbür ucuna gitmem gerektiği söyleniyor. Teknoloji çağında yaşıyoruz telefonla aldığım hizmeti neden telefonla iptal edemiyorum. Bu konunun açıklığa kavuşturulmasını, mağduriyetimin giderilmesini, sistemin iptal edilmesini talep ediyorum. Eğer buradan sonuç alamazsam Çiğli Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1991499 Nolu şikayetiniz ile ilgili tarafınız ile iletişime geçilmiş olup Hizmet ve kimlik bilgileriniz ile birlikte Çağrı Merkezimizi arayarak Ön İptal başvurusunda bulunabileceğiniz ,İptal işleminizin ıslak imza içeren resmi bir iptal belgesi ile alınması gerektiği için ön iptal başvurunuza istinaden 10 (on) gün içerisinde bulunmuş olduğunuz ilin Turksat İl Müdürlüğüne kimlik fotokobinizi , talebinizi belirten dilekçe, Teledünya smart kartınızı, hizmet numaranızı belirterek posta yolu ile iletmeniz doğrultusunda Müdürlüğümüz tarafından hizmet iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Bu süre içerisinde iptal işleminize ait başvuru yapılmaması halinde hizmet aktif konuma geleceği bilgisi aktarılmış olup 10 günlük süreç içinde 444 0 126 Çağrı merkezimiz üzerinden iptal işleminizin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Teledünya smart kartınızın 10 gün içerisinde iade edilmesi gerekmektedir. İade etmemeniz halinde; faturanıza 10 TL Smart Kart Bedeli yansıtılacağı bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön