Teledünya (Türksat) Teknik Destek Yetersizliği!

Önder B. |

İkamet ettiğim binadaki Teledünya (Türksat) kabloları bina kapı girişine kadar sarkmış durumda ve 10 gün önce çağrı merkezinde kayıt oluşturulmasına rağmen herhangi bir aksiyon alınmadı. Çağrı merkezi çalışanı kabloların toplanmasının 5 iş günü içerisinde gerçekleştirileceğini belirtmesine rağmen hala herhangi bir teknik servis henüz gelmiş değil. Apartman sakinleri üyeliklerini iptal edip, taahhütleri içinde tüketici mahkemesine başvurma yoluna gitmede kararlılar.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Temmuz
  08:45

  Sayın Abonemiz;

  3340284 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından ilgili işlemlerin ekiplerimiz aracılığı ile tamamlanmış olduğu belirtilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Önder B.
  06 Temmuz
  09:46

  Talep karşılandı.

 • 29 Haziran
  16:42

  Sayın Abonemiz;

  3340284 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 29 Haziran
  15:37

  Sayın Abonemiz;

  3340284 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.