Teledünya (Türksat) Teknik Destek Hizmeti Alamıyorum!

Mustafa R. |

Bir ayı geçen bir süre içinde Teledünya hizmetini neredeyse %90 oranında alamadık. Televizyonumda sürekli olarak sinyal alınamıyor uyarısı alıyorum. Defalarca kez çağrı merkezini arayıp konuyu anlatmama rağmen hiç bir teknik servis desteği alamadım. Çalışma saatlerimden dolayı saat 19:00'dan sonra teknik servis desteği istememe rağmen hiçbir şekilde bu hizmeti alamadım.

Tam bir aydır izleyemediğim bir televizyona para ödüyorum ve konuyla ilgili oluşturduğum arıza kayıtlarına rağmen bir çözüm bulunmamıştır. Konuyla ilgili yasal yollara başvurarak haksız yere tahsil edilen ücretleri talep edip, taahhüt altında olduğum sözleşmemi hizmet alamadığım için tek taraflı olarak fes edeceğim.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Randevu Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  12:53

  Sayın Abonemiz;

  1922435 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede cihaz değişimi gerçekleştirilerek yayın şikayetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz

  Saygılarımızla

 • 25 Temmuz
  12:16

  Sayın Abonemiz;

  1922435 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla