Teledünya (Türksat) Taahhüt Zorunluluğu Belirtilmeden Üye Yapılması.

Semiha K. |

Eski müşteri olduğum için arandığım, hiçbir bedel ödemeden yeni Teledünya kutusu sahibi olabileceğim söylendi. Bunun için 30 ay taahhüt yapılmış. Bu konuşmada belirtilmedi. Çağrı merkezi çalışanı özellikle bilgi saklıyor. Şikayet için aradığımda arkadaş taahhüdü söylemeyi unutmuştur dediler.

En önemli konu unutuluyor hep. İptal edin kutu hediye etmeyin dedim. İptal edemiyorlarmış. Reklamasyon amaçlı aramışlar. Kurulumu kabul etmediğimi kurulum için arayan elemanlar arayınca aboneliğim iptal olabilecekmiş. 2002 yılından beri üye olduğumu kablolu TV'den bu yüzden aboneliğimi iptal ettireceğim. Konuşmaları dinlemelerini talep ettim, bunun için mail atabileceğimi söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semiha K.
  17 Kasım
  21:26

  Ses kayıtlarının dinlenmesini talep etmiştim.. Böyle bir işlem yapılmadı.. Bilgi saklayan çalışanları çalıştırmak bu kuruma yakışmıyor..

 • Semiha K.
  17 Kasım
  21:24

  Çağrı merkezi çalışanlarının eksik bilgi vermesi konusunda araştırma yapılıp, ses kayıtlarının dinlenmesi talebimi yeniliyorum .. Bilgi saklayan çalışanları çalıştırmak bu kuruma yakışmıyor.

 • 16 Kasım
  11:15

  Sayın Abonemiz;

  2819352 nolu şikâyetinize istinaden 14-11-2014 tarih itibari ile kampanya başvurunuzun talebiniz doğrultusunda iptal konuma alındığı tespit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Kasım
  10:10

  Sayın Abonemiz;

  2819352 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.