Teledünya (Türksat) Sürekli Görüntü Donuyor!

Mustafa G. |

4 -5 ayda bir Teledünya yayını donma yapıyor izlenmeyecek kadar dönüyor çağrı merkezini arıyorsunuz teknik ekibi yönlendiriyorlar ve 1 gününüz yok oluyor (gün içinde gelicekler evde kalın deniyor) sonra düzeliyor, fakat 4 5 ay sonra tekrar aynı şey oluyor.

Etiketler :

Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa G.
  14 Eylül
  15:49

  Şikayetim ile ilgili evime görevli geldi ve türksatın bana verdiği next cihazda genel bir sıkıntı olduğunu söyledi, bayiye giderek şikayet kaydı açmamı sonra cihaz değişimi yapılacağını söyledi fakat zaten bir şikayet var neden tekrar gidip şikayet ediyorum? İkincisi tekrar çağrı merkezini arayıp durumu bildirdiğimde next cihazlarda yazılım sorunu olduğunu ve bir ara düzeltileceğini tarih veremeden belirttiler. Ben 6 aydır donma sorunu yaşıyorum ne zaman düzeltilecek acaba? Boşuna para ödüyorum iptal ettirmek üzereyim artık.

 • 22 Ağustos
  12:15

  Sayın Abonemiz;

  3547101 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek şikayete konu olan arıza hakkında detaylı bilgi edilmiş olup yapılan kontroller sonucunda Teledünya sinyal değelerinizde herhangi bir sorunun bulunmadığı tespit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 22 Ağustos
  09:47

  Sayın Abonemiz;

  3547101 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.