22 Ağustos 2015

Teledünya (Türksat) Sürekli Görüntü Donuyor!

4 -5 ayda bir Teledünya yayını donma yapıyor izlenmeyecek kadar dönüyor çağrı merkezini arıyorsunuz teknik ekibi yönlendiriyorlar ve 1 gününüz yok oluyor (gün içinde gelicekler evde kalın deniyor) sonra düzeliyor, fakat 4 5 ay sonra tekrar aynı şey oluyor.

Mustafa 2.877 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 14 Eylül 2015

    Şikayetim ile ilgili evime görevli geldi ve türksatın bana verdiği next cihazda genel bir sıkıntı olduğunu söyledi, bayiye giderek şikayet kaydı açmamı sonra cihaz değişimi yapılacağını söyledi fakat zaten bir şikayet var neden tekrar gidip şikayet ediyorum? İkincisi tekrar çağrı merkezini arayıp durumu bildirdiğimde next cihazlarda yazılım sorunu olduğunu ve bir ara düzeltileceğini tarih veremeden belirttiler. Ben 6 aydır donma sorunu yaşıyorum ne zaman düzeltilecek acaba? Boşuna para ödüyorum iptal ettirmek üzereyim artık.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3547101 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek şikayete konu olan arıza hakkında detaylı bilgi edilmiş olup yapılan kontroller sonucunda Teledünya sinyal değelerinizde herhangi bir sorunun bulunmadığı tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Sayın Abonemiz; 3547101 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön