02 Mayıs 2015

Teledünya (Türksat) Sinyal Yok!

Bu benim yazacağım şikayet falan değil artık çünkü şikayet olsa bir şekilde derler ki yazık bu kullanıcılara çözelim sorunu bitsin. Abone olduğumuz günden beri yaklaşık 2 ayda bir bazen ayda bir iki gün sinyal yok hatası veriyor ve bunu genelde tatil günleri yapıyor aradığımız zaman hepte verdikleri cevap aynı bölgesel bir sorun var sorunu çözeceğiz... Son zamanlarda o kadar çok olmaya başladı ki bu hata artık müşteri hizmetlerini aramaz bile olduk.

Burak 649 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3213021 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız aranılmış olup müsait olmadığınız belirtmeniz üzerine görüşme sağlanamamıştır. 3 Mayıs 2015 12:51 itibari ile tarafınızla yapılan görüşmede tarafımızdan herhangi bir işlem yapılmasını talep etmediğinizi belirtmeniz üzerine tarafımızdan hizmet bilgilerinize ulaşılarak şikayetinizin yetkili birimlere iletilebileceği bilgisi iletilmiştir. Konu ile ilgili şikayet kaydı oluşturmak için 7/24 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3213021 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmıştır. Hizmet bilgilerinize ulaşılamaması nedeni ile tarafımıza iletmiş olduğunuz tarihte tekrar aranılarak şikayet kaydınızın oluşturulacağı bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Sayın Abonemiz; 3213021 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön