Teledünya (Türksat) Sinema Tv Altyazı Senkron Problemi!

Ercüment G. |

Sinema tv kanallarında alt yazı sesten birkaç saniye sonra geliyor, anlaşılmayı zorlaştırıyor. Bu problem için Teledünya müşteri hizmetlerini aradım onlar problemin Teledünya dan değil yayıncı kuruluş olan sinematv'den kaynaklanacağı söylediler. Bunun üzerine Sinema Tv'yi aradım ve onlar da problemin Teledünya kaynaklı olacağını belirttiler. Sonuçta benim problemim devam ediyor ve her iki taraf da problemin kaynağı olarak diğer tarafı gösteriyor. Burada benim muhatabım faturasını ödediğim firma olan Teledünya platformudur, lütfen yardımcı olur musunuz ?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe Kanal İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  15:30

  Sayın Abonemiz;

  2734942 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemelr sonucu ses senkronizasyonu ile ilgili herhangi bir soruna rastlanmadığı belirtilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Ekim
  13:52

  Sayın Abonemiz;

  2734942 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 10 Ekim
  11:58

  Sayın Abonemiz;

  2734942 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete konu olan arıza ile ilgili incelemelerin yapılabilmesi için müsait olduğunuzu belirttiğiniz tarih ve saat aralığında arıza kaydınız tarafımızdan oluşturulacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 09 Ekim
  14:50

  Sayın Abonemiz;

  2734942 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 08 Ekim
  15:49

  Sayın Abonemiz;

  2734942 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.