Teledünya (Türksat) Seyredecek Kanal Kalmadı Her Ay Boşa Para Veriyoruz!

Birgul C. |

Her hafta bir iki kanal kapatalıyor bütün kanallar tek tek kararıyor artık seyredecek bir kanal bile kalmadı arayıp söylediğimiz zamanda anlaşmaları bitti kapatıldı diyorlar ama onun yerine de başka kanal koymuyorlar ya da yeniden anlaşma yapılmıyor biz neden her ay para ödüyoruz o zaman bu ne saçmalıktır biri açıklasın artık. Daha ne kadar saf yerine koyacaklar bizi.

Etiketler :

Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birgul C.
  13 Ekim
  18:35

  o zaman bizlerin de kablo yayınını iptal edip başka bir firma ile devam edebiliriz sizde müşterilerinizi kaybetmekle kalırsınız bu vermiş olduğunuz cevap çözüm değil teşekkür ederiz.

 • 13 Ekim
  16:29

  Sayın Abonemiz;

  3930375 numaralı şikâyetinize istinaden;

  Aboneliğinizi başlatırken imzalamış olduğunuz abonelik sözleşmesinin 5.14. maddesi uyarınca “Türksat; kablo sistemleri altyapısından sunulacak televizyon  kanallarını belirlemeye, kablo  hizmetleri yayın planını değiştirmeye yetkilidir. TÜRKSAT herhangi bir kanalın yayınlanması veya yayından kaldırılması konusunda aboneye taahhütte bulunmaz.” 
  Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu kararına istinaden şikayetinize konu kanallar yayından kaldırılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 13 Ekim
  10:19

  Sayın Abonemiz;

  3930375 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.