Teledünya (Türksat) Setbox Cihazım Arızalandı!

Okan G. |

Yaklaşık 1 ay önce arızalanan receiver için bir çağrı açtırdım. Bu receiver'ı aldılar ve ısrarımız üzerine yerine farklı marka model yedek bir cihaz bıraktılar. Fakat bu cihaz da arızalı çıktı. Bu cihazı da alıp yerine başka cihaz bıraktılar. Yaklaşık üç hafta sonra arızalanan cihazım sözde tamir edildiğinden geri getirildi. Ancak cihazın arızasının giderilmediği anlaşıldığından tekrar aldılar ve yedek cihazı bıraktılar. Yaklaşık bir aydır 20 kez telefon ile görüştüm. Böylesi bir konu için bu kadar zaman harcamamam gerekir diye düşünüyorum.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  09:33

  Sayın Abonemiz;

  2155718 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından 06.12.2013 tarihinde ekipler yönlendirilmiş olup adreste bulunamamışsınızdır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 06 Aralık
  16:52

  Sayın Abonemiz,

  2155718 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla