06 Aralık 2013

Teledünya (Türksat) Setbox Cihazım Arızalandı!

Yaklaşık 1 ay önce arızalanan receiver için bir çağrı açtırdım. Bu receiver'ı aldılar ve ısrarımız üzerine yerine farklı marka model yedek bir cihaz bıraktılar. Fakat bu cihaz da arızalı çıktı. Bu cihazı da alıp yerine başka cihaz bıraktılar. Yaklaşık üç hafta sonra arızalanan cihazım sözde tamir edildiğinden geri getirildi. Ancak cihazın arızasının giderilmediği anlaşıldığından tekrar aldılar ve yedek cihazı bıraktılar. Yaklaşık bir aydır 20 kez telefon ile görüştüm. Böylesi bir konu için bu kadar zaman harcamamam gerekir diye düşünüyorum.

Okan 112 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz; 2155718 numaralı şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından 06.12.2013 tarihinde ekipler yönlendirilmiş olup adreste bulunamamışsınızdır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi06 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2155718 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön