Mert T. Teşekkür Mesajı

Cagri merkezi ile cozum surecinde cok ilerleme kaydedememize ragmen bolge mudurlugunden Nilay Hanim in ilgi ve alakasi ile memnuniyetim saglanmistir.

Teledünya (Türksat) Satışını Yaptığı Tarifeye Geçiş Yapmıyor.

Mert T. |

26 Mayıs günü Turksat'ın taşeron firması site Telekom tarafından 2165**** numaralı telefondan kampanya satılmak üzere arandım. Mevcutta kotalı olan internet hizmetimi sınırsız şekilde kullanabileceğim bir kampanyaya geçişimin yapılabileceğini söylediler. Bende kabul ettim. 12 saat sonra yeni tarifemin aktif olacağı bilgisini alarak telefonu kapattım. 4 haziran tarihinde aynı numaradan tekrar aranarak aynı kampanya ya geçebileceğimi söylediler.

Bende zaten o kampanyada olduğumu söyledim. Bunun üzerine sistemde bu şekilde kayıtlı olmadığını belirttiler. Türksat'a ulaştım. Böyle bir ses kaydının olmadığını söylediler. Site Telekom'da aynı cevabı verdi. Kota asımından kaynaklacak faturadan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert T.
  14 Haziran
  16:34

  Cagri merkezi ile cozum surecinde cok ilerleme kaydedememize ragmen bolge mudurlugunden Nilay Hanim in ilgi ve alakasi ile memnuniyetim saglanmistir.

 • 13 Haziran
  14:01

  Sayın Abonemiz,

  2496762 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla yapılan görüşmede şikayetinize konu olan durumun gerekli işlemler yapılarak sonlandırıldığı bilgisi tarafınıza iletilmiştir.Sorunun devam etmediğini belirtmeniz üzerine hattınız ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Haziran
  11:11

  Sayın Abonemiz,

  2496762 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 10 Haziran
  14:58

  Sayın Abonemiz;

  2496762 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.