10 Haziran 2014

Teledünya (Türksat) Satışını Yaptığı Tarifeye Geçiş Yapmıyor.

26 Mayıs günü Turksat'ın taşeron firması site Telekom tarafından 2165**** numaralı telefondan kampanya satılmak üzere arandım. Mevcutta kotalı olan internet hizmetimi sınırsız şekilde kullanabileceğim bir kampanyaya geçişimin yapılabileceğini söylediler. Bende kabul ettim. 12 saat sonra yeni tarifemin aktif olacağı bilgisini alarak telefonu kapattım. 4 haziran tarihinde aynı numaradan tekrar aranarak aynı kampanya ya geçebileceğimi söylediler.

Bende zaten o kampanyada olduğumu söyledim. Bunun üzerine sistemde bu şekilde kayıtlı olmadığını belirttiler. Türksat'a ulaştım. Böyle bir ses kaydının olmadığını söylediler. Site Telekom'da aynı cevabı verdi. Kota asımından kaynaklacak faturadan şikayetçiyim.

Mert 1.839 Okunma

Cevaplar

 • Mert'in Teşekkür Mesajı14 Haziran 2014

  Cagri merkezi ile cozum surecinde cok ilerleme kaydedememize ragmen bolge mudurlugunden Nilay Hanim in ilgi ve alakasi ile memnuniyetim saglanmistir.

 • Kablo TV Temsilcisi13 Haziran 2014

  Sayın Abonemiz, 2496762 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla yapılan görüşmede şikayetinize konu olan durumun gerekli işlemler yapılarak sonlandırıldığı bilgisi tarafınıza iletilmiştir.Sorunun devam etmediğini belirtmeniz üzerine hattınız ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi11 Haziran 2014

  Sayın Abonemiz, 2496762 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi10 Haziran 2014

  Sayın Abonemiz; 2496762 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön