13 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Sarkan ve Tehlike Arz Eden Kablolar...

Fulya Mah. Kozacık Sok. Bakibey Apt. D:17 Şişli-Fulya/İSTANBUL adresinde bulunan binamıza "5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu" gereğince Temmuz 2016 ayı içinde mantolama yaptırdık. Ancak, mantolamanın bitmesinin akabinde Teledünya (Türksat) İl Müdürlüğü (Avrupa Yakası) 'ne ait kablolar binanın giriş kısmında ve ön cephesinde sarkık şekilde durmaktadır. Kötü görüntüsü bir yana, apartman giriş ve çıkışlarında insanların boynuna dolanmakta olup, ciddi anlamda tehlike arz etmektedir. İlgili kurumu defalarca arayıp, faks ve mail yolu ile bilgilendirmemize rağmen 3 aydır herhangi bir sonuç alamadık. Her ne kadar istemesek de, konunun çözülmemesi durumunda apartmanca; ilgili kurumu mahkemeye verme yoluna gitmeyi düşünmekteyiz. Sizlerden ricamız bir an önce kabloların duvara tekrar montelenmesi yönündedir.

Berk 519 Okunma

Cevaplar

 • Berk25 Kasım 2016

  Türk Telekom üzerine düşen görevi tamamladı. İnşallah Kablo TV'den gelecek arkadaşlar da son rötuşları halledecek. Şimdiden ilgili arkadaşlara teşekkür ediyorum.

 • Berk18 Ekim 2016

  Az önce telefon ile arandım. İlgili arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa süre içinde sorun çözülecek.

 • Berk18 Ekim 2016

  Maalesef halen bir sonuç alamadık. Şikayeti yaptığım gün ilgili arkadaşların gelip o görüntüyü görmesine rağmen kablolar olduğu gibi duruyor. Açıkçası anlamakta güçlük çekiyorum, kabloları monte etmek bu kadar mı zor? Apartmanca üyeliğimizi iptal ettireceğiz. Ayrıca durumu bir sonraki sefere Başbakanlık BİMER'e ileteceğim. Çünkü gerçekten tehlike arz eden bir durum söz konusu.

 • Kablo TV Temsilcisi13 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6676861 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimizden alınan bilgi doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilmiş olup belirtmiş olduğunuz duruma ilişkin bina çevresinde tehlike arz eden kablolar ile ilgili yarın (14.10.2016) gün içerisinde kabloların sabitlenerek gerekli düzenlemelerin gerçekleştirileceğine dair bilgilendirme sağlanmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi13 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6676861 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön