04 Nisan 2016

Teledünya (Türksat) Saçma Hizmet Prosedürleri...

Ev taşıma işleminden sonra nakil için Teledünya (Türksat) kablo TV'den ekip istedim 5 iş günü dediler bekledik.
Ben sahada şehir dışında çalışıyor olmamdan dolayı evde aile bireylerinden birisi işinden izin aldı ve gelecek arkadaşları bekledi ve geleceklerini haber vermediler. Muhtemel pazartesi diye müşteri hizmetleri ile konuştuk (kesin olmayan bir konuşma) buna istinaden kendimizi ayarlandı (izin vs.)
gelen kişiler kurulum yapıyor ve imza için ev bireyini kabul etmiyorlar ve kurulumu sokup gidiyorlar.Şimdi bir imza için şehirler arası yol gidip dünya para verip imzamı atalım,
izin alıp zaman mı harcayalım.

Levent 175 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi05 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5234602 numaralı şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek talebiniz ve onayınız doğrultusunda Seyr-i Alem Kampanyası'ndan çıkış işlemi gerçekleştirilerek hizmetlerinize ait iptal ve ön iptal işlemi sağlanmış olup gerekli bilgilendirme gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi05 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5234602 numaralı şikâyetinizle ilgili 05.04.2016 13:47 'de tarafınız aranılmış olup hattı meşgule çevirmeniz üzerine ulaşım sağlanamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5234602 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup nakil talebiniz doğrultusunda kurulum işlemlerinizin tamamlanabilmesi adına bulunduğunuz ilde yer alan Türksat İl Müdürlüğü'ne giderek ilgili evrakları imzalamanız durumunda yardımcı olunabileceği hakkında bilgi aktarımı sağlanmıştır. İşlemlerin kontrolü ve hizmetinizin aktive edilmesi için iletmiş olduğunuz gün ve zaman aralığı içerisinde yeniden dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi04 Nisan 2016

  Sayın Abonemiz; 5234602 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön