Teledünya (Türksat) Problemli Firma!

Yusuf Ç. |

Neredeyse 4 gündür internet ve televizyonumu kullanamıyoruz üstelik elektriği kaçağı var, arkadaşımı çarptı. Müşteri hizmetleri ilgisiz teknik servis iş yapmadan gidiyorlar çözüm üretemiyorlar, cihazlar ücretsiz diye kurdurduk fakat faturaya yansıdı cihaz ücretleri.

Kullanamadığım internet ve televizyon uydu için boşuna para veriyorum, üstelik birde elektrik kaçağından çarpılıyorum, sabah gelip teknik servisçi baktı düzelttim dedi gitti akşam her şey yine aynıydı, kaçak ta hala vardı.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  10:46

  Sayın Abonemiz;

  3182194 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan kontrol ve incelemeler neticesinde “Hup kablosu konnektörünün değiştirildiği, saha ayarının yapıldığı ve tarafınızla görüşülerek sorun olmadığına dair teyit alındığı " belirtilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 17 Nisan
  12:51

  Sayın Abonemiz;

  3182194 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 16 Nisan
  12:32

  Sayın Abonemiz;

  3182194 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Sistem üzerinde genel arıza bilgisi olması nedeni ile ekiplerimiz bireysel olarak müdahale sağlayamamaktadır.

  Genel arızanın neticelenmesi ile birlikte tarafınıza en kısa süreç aralığında geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 16 Nisan
  10:33

  Sayın Abonemiz;

  3182194 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.