10 Mart 2016

Teledünya (Türksat) Nakil Yapamadı O Beni İcraya Verdi!

31/07/2014 tarihinde 2 yıl taahhütlü internet ve Kablo TV'ye abone oldum. Ancak 2 yıl taahhüt bitmeden adres değiştirdim ve yeni adreste Teledünya (Türksat) alt yapısı mevcut değildi. Aboneliğimin iptalini talep ettim fakat benden taahhüt bedeli istendi. Bende bulunduğum semtte Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuruda bulundum ve Hakem Heyeti lehime karar verdi. Ancak Teledünya beni icraya verdi!

Elimde bulunan Tüketici Hakları Hakem Heyeti kararı ile icraya itirazda bulundum. İtirazım kabul edildi. Bir süre sonra avukattan cep telefonuma mesaj geldi. İcra tekrar açılmış. Böyle bir durum nasıl olabilir?

Ertuğrul 213 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi11 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5067184 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme sağlanmış olup, Tüketici Hakem Heyeti tarafından iletilen kararın ıslak imzalı dilekçeniz ile birlikte bölgenizde yer alan Türksat İl Müdürlüğü'ne ulaştırmanız durumunda gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5067184 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi10 Mart 2016

    Sayın Abonemiz; 5067184 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön