22 Aralık 2014

Teledünya (Türksat) Nakil Problemi Var.

Taşındığımızdan beri 1 haftayı geçti ne İnterneti ne Kablo TV nakli gerçekleştirebildik çünkü birincisi abonelik sahibinin bizzat kendisinin bir Teledünya (Türksat) şubesine gidip nakli gerçekleştirmesi gerekiyor.

İkincisi de Ankara'da verdikleri numarayla aradığımızda kurulum randevusu için öğleden sonra gibi genel bir zaman aralığı veriliyor. Bir nakil yaptıracağız diye iki gün izin mi alacağız? Dolayısıyla hafta içinde çalışan birinin nakil işlemini gerçekleştirmesi sadece cumartesi ya da akşam 5 itibariyle evde olabileceğinden dolayı tam olarak 1 hafta sürüyor. Akşam gelin dersek kızıyorlar. Bu sürede İnternet eksikliğinden kaynaklı kişilerin mağduriyetlerden bahsetmeme gerek yok.

Aydın 515 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2906733 nolu şikâyetinize istinaden hizmet sahibi, hizmetin naklini; kimlik aslı, fotokopisi ve hizmet numarası ile birlikte Türksat Abonelik Merkezi aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Kurulum işlemlerimiz ise nakil başvurusuna istinaden; Randevu talebi için teknik ekiplerimiz tarafından bölge yoğunluklarına göre 5 iş günü içerisinde geri dönüş yapılmakta olup belirlenen gün içerisinde kurulum (Pazar günleri hariç) yapılmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2906733 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön