09 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Nakil İşlemimi Yapmıyor!

17 Temmuz'da yaz kampanyası dahilinde Teledünya ve Uydunet sözleşmemi yeniledim. Fakat sözleşme sonrası kampanya dahilindeki kanalları izleyemedim ve internette de sürekli bağlantı hataları ile 2 hafta boyunca her gün 4440126'yı arayarak yardımcı olmalarını istedim.

Bu süre zarfında kampanya dahilindeki kanalları izleyemedim bir kısmını da 2 hafta izledim kanallarım kapatıldı. Kampanya kapsamında 3 ay açık taahhüdü verilen kanallarım Teledünya temel paketim de dahil kapatıldı.

27 Ağustos'da taşındığım için nakil başvurusunda bulundum, 2 hafta geçmesine rağmen nakil işlemi halen yapılmadı. 2 haftadır hem internetsizim hem de televizyon yayınım yok. Defalarca telefon açmama rağmen çözüm alamıyorum. Taşeron firma değişti bilmiyoruz diyorlar. Sürekli aynı şey, müşteriye hizmet sunması gereken bir firmanın taşeron firmaların düzensizliği sonucu müşteriyi bu kadar mağdur etmesi normal mi?

Kampanya kapsamındaki kanallarımı hem sorunlar hem de yapılamayan bir nakil işlemi süresinde izleyemeden, süresi geçti ve kapanacak. Ayrıca, alamadığım hizmet için de fatura gönderiliyor.
Mağduriyetimin, 13 yıldır abonesi olduğum Kablo TV ve Uydunet hizmetlerimin kullanıma hazır hale getirilerek derhal giderilmesini aksi taktirde sözleşmemin zaten alamadığım bir hizmet için cezasız feshedilmesini talep ediyorum.

Gökhan 81 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2000785 Şikayetinize istinaden ilgili incelemeler gerçekleştirilmiş olup 18.09.2013 tarihinde kurulumunuz gerçekleştirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Gökhan 13 Eylül 2013

    Geri dönüş yapılmadı, nakil işlemim de halen gerçekleşmedi. Telefonla destek alamıyorum. 3 hafta oldu halen internet ve tv yayınım Türksat sayesinde yok.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2000785 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön