19 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Nakil İşlemimi Alt Yapı Eksikliğinden Yapmıyor!

Bahçelievlerdeki ikametgahımı Şişli Halil Rıfat Paşa'ya aldıktan sonra Teledünya'ya nakil işlemi için başvuruda bulundum fakat verdikleri cevap (dilekçe de göndermiş olmama rağmen dönüp cevap bile vermediler) altyapımız olmadığı için hizmet sağlayamıyoruz. Bu yüzden sözleşme gereği faturalarımı halen ödüyorum fakat hizmet alamıyor olmak benim suçum mu yoksa hizmeti sağlayamadığı için Türksat 'ın mı?

Sözleşmeye bu bağlayıcı maddeyi koyuyorsan şunu da koyman lazım müşteri memnuniyeti bizim için en öncedir. Biz Türksat' dan zenginiz ya bizim paramız para değil, kendilerine bişey dokunmasın diye kendilerini hep garanti altına alsınlar.

Serkan 97 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 29 Aralık 2013

  hizmet veremiyor olmanızdan dolayı halen daha her ay faturayı gönderiyorsunuz. Böyle hizmet anlayışı olur mu!!!! hem hizmet veremiyorsun hemde her ay faturayı gönderiyorsun. Lütfen, yapmış olduğum ödemelerimi geri iade edin, zaten her halükarda tüketici haklarına yapacağım başvurudan dolayı geri ödeyeceksiniz. Uğraştırmayın beni,

 • Kablo TV Temsilcisi30 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2020300 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmış olup yetkili birimlerimiz tarafından incelemeler devam etmektedir. Saygılarımızla.

 • Serkan 30 Eylül 2013

  Merhaba, herhangi bir geri dönüş yapmadınız halen!!!!

 • Serkan 27 Eylül 2013

  Merhaba, herhangi bir geri dönüş yapmadınız halen. Bu bir yıldırma ya da zaman kazanma methodunuz mu?

 • Serkan 22 Eylül 2013

  Önemli olan çözüm üretebilmektir,

 • Kablo TV Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2020300 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön