Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Hidayet T. |

Teledünya'nın internet kampanyasına geçmeyen çalışan bir kullanıcınızım. Ben 20 Mbps + TV 49 TL kampanyasına katılmak istiyorum. 26 Ağustos 2013 tarihinde müracaat etmeme rağmen 14 gün geçti. Muhatap olacak hiç kimse bulamadım. Müşteri hizmetlerinden bir numara verdiler. O numarayı da 10 gün içinde düşürmek nasip olmadı. Ortada muhatap alınacak kimse yok gibi bir durum var. İnternet çağında olmamıza rağmen 14 gündür kimseye ulaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  16:19

  Sayın Abonemiz

  2001499 Şikayetinize istinaden yetkili birimimiz tarafından incelemeler gerçekleştirilmiş olup Türksat Kablo A.Ş. ve Tesis Elektronik stoklarına uydunet modemlerin gelmesi dahilinde kurulumunuzun ivedikle gerçekleştirileceği bilgisi aktarılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 09 Eylül
  12:19

  Sayın Abonemiz

  2001499 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Saygılarımızla.