09 Temmuz 2013

Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmetleri Sorunumla İlgilenmiyor!

Teledünya, sinema, üst paket Fox-Fox Crime-Fox life vs. paketlerini kullanıyoruz. Devamlı problem yaşıyoruz sinyal azlığı, kanalların devamlı yayından kalkması vs. Fakat eşimle en çok tepki gösterdiğimiz konu 6 aydır defalarca aramamıza ve üst paketteki info hangi saatte hangi program olduğunun bilgisini göremiyoruz. Her seferinde kayıt altına alındı denip bir kişi bile dönmedi.

En son geçen akşam aradığımızda şikayet kayıtlarımız yok mu diye sorduk şakır şakır bütün kayıtları söylüyorlar ama ben hayatımda bu kadar ilgisiz bir müşteri ilişkileri görmedim. Teledünya ve paketlerini aldığım için çok pişmanım.

Zeynep 59 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1889467 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm incelemeler gerçekleştirilmiş olup yetkili birimimiz tarafından 18.07.2013 tarihinde tarafınız ile iletişime geçilmiş olup şehir dışında olduğunuzdan dolayı ekip yönlendirmesi için şehir dışından döndüğünüzde iletişime geçebileceğiniz iletişim bilgileri tarafınıza iletilmiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Zeynep 12 Temmuz 2013

    şikayetim ile ilgili kimseden ne bir dönüş aldım nede şikayet çözümlendi dolayısı ile şikayetin çözümlenmesi ile ilgili gönderilen memnuniyet anketini doldurmak kadar saçma bir şey olamaz.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1889467 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön