Teledünya (Türksat) Müşteri Hizmetleri İlgilenmiyor!

Ezgi K. |

Merhaba 3 gündür Müşteri Hizmetlerini arayıp arıza kaydı bırakıyoruz ilgilenen yok.Ekipleriniz geleceğiz diyorlar gelmiyorlar. Dalga geçiyorlar oyalıyorlar. Acil yayın düzeltilmesi için geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi K.
  30 Eylül
  19:43

  Dalga geçer gibi halen memnuniyetten bahsediyorsunuz kimse benim sorunumu çözmedi ilgi alaka hiç yok servis anlayışı deseniz almış başını gidiyor ben üyeliğimi iptal ettim sırf şu saçma sapan yazışmalardan ve bir sonuç alamamaktan teşekkür ederim beni Teledünyadan kurtardığınız için .

 • 25 Eylül
  14:36

  Sayın Abonemiz;

  2710332 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgi alınmış olup, konu ile ilgili 15419950 numaralı şikayet kaydınız oluşturularak yetkili birimle ile paylaşıldığı bilgisi tarafınıza iletilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 25 Eylül
  09:22

  Sayın Abonemiz;

  2710332 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.