28 Ekim 2016

Teledünya (Türksat) Modem Ücreti...

Yaklaşık 1 yıldır üyenizim. Modemi teslim almadım kart kullanıyorum TV'de buna rağmen aylık faturama modem ücreti ekleniyor. Müşteri hizmetlerinde konuştuğumda yalnızca 1 ay faturamda düzeltme oldu tekrardan modem ücreti kesilmeye başlandı. Bu durum düzeltilmez ise eğer hukuki işleme başvuracağım.

İlhami 896 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi07 Kasım 2016

    Sayın Abonemiz; 6800992 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından kalite standartları gereği ilgili ses kayıtları dinlenmiş olup 24 ay taahhüt ile dahil olmuş olduğunuz Maksimum Keyif Kampanyası kapsamında aylık ücretinizin 6 TL Docsis 3.0 Kablosuz Modem taksiti ve 3 TL HD Set Top Box taksiti ile birlikte toplam 59,00 TL tutar üzerinden ücretlendirileceğine dair bilgi verildiği tespit edilmiştir. Duruma ilişkin olarak HD Set Top Box'ın iade edilmesi nedeniyle cihaz ile ilgili tarafınıza herhangi bir bedel yansıtılmamaktadır. Tarifeler kapsamında aylık ücretiniz, 6 TL Docsis 3.0 Kablosuz Modem taksiti ile birlikte toplam 56,00 TL tutara tekabül etmektedir. Faturalarınız ile ilgili herhangi bir hata bulunmamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126, 0 850 804 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6800992 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, 24 ay taahhüt ile Maksimum Keyif Kampanyasından yararlanmakta olduğunuz tarifeler kapsamında aylık ücretinizin 6 TL Docsis 3.0 Kablosuz Modem taksiti ile birlikte toplam 56,00 TL tutara tekabül ettiği ve geriye dönük fatura incelemelerinde ise Set Top Box ile ilgili bir bedel yansıtılmadığı hususunda bilgilendirme yapılmıştır. Tarafıza iletilen fatura detaylarına ilişkin ise başvuru esnasında fiyatlandırmanın bu yönde olacağına dair bilgi iletilmediğini belirtmeniz üzerine, yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6800992 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön