13 Haziran 2016

Teledünya (Türksat) Milli Maç Yayını Yok.

Aylarca bekledik milli maçı izleyeceğiz TRT 1 kanalından durduk yere ve sürekli Teledünya info kanalına geçiyor yayın donuyor. Daha önce hiç olmayan durum maç sırasında oluyor ve maç bitince düzeldi ne hikmetse.Haftada bir genel arıza olur gün boyu yayın olmaz insanı sinirlendirmekteyim başka bir işe yaramaz kısacası. Arıza nedir diye aramak isteseniz de telefonları hep meşguldür. Bu şikayete de geri dönüş yapacaklarını oldu ki yaptılar çözümleri olmadığı aşikar. O yüzden diğer maça kadar çözümü kendimizce üreteceğiz. Kısacası çok sinir bozucu durum.

Burhan 309 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5704684 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler neticesinde, 12.06.2016 tarihi itibariyle TRT 1 HD kanalında genel bir sorun meydana gelmiş olup, yetkili birimlerimiz tarafından tespiti sağlanılarak kısa süre içerisinde sorun giderilmiştir. Yalnızca TRT 1 HD kanalında sorun mevcut olup, TRT 1 SD yayınında herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Çağrı merkezimizde yoğunluk oluşması durumunda ulaşılamama, hatta bekleme vb. durumlar ortaya çıkabilmekte olup durumun yaşandığı an itibari ile ilgili aksiyonlar alınarak sorun giderilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Abonemiz; 5704684 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön