16 Temmuz 2014

Teledünya (Türksat) Mağdur Etti.

Teledünya ( 6 seneyi geçkin türksat abonesiyim,genelde internette ve teledünyada çok sık yayın kesilmesi ve arıza yaşandığında,bölgemizde çalışma var,sözlerine alışık olduğumuz için,bir şekilde düzeleceğini umut ederek sabrediyordum,en son teledünya cihazım kendi kendine çok sık kapandığı ve kanal geçişleri 4 saniyede bir olduğu için,arıza kaydı bıraktım,bana cihazın yenisi ile değişeceğini söyleyerek oyaladılar,son aradığımda bana cihazı kendimin tamir ettirmemi söylemleri üzerine üyeliklerimin tümünü iptal ettim,taahhütnamem olduğu için bize mahkumsun politikasını uygulamaya devam eden türksat benim gibi bir çok müşteriside aynı şekilde davranacaktır.Bir müşteri bin müşteri getirirde,götürürde.

Cem 2.819 Okunma

Cevaplar

 • Cem 01 Ağustos 2014

  sadace para almayı hedefleyen,fakat hizmet vermeyi ve müşterileri unursamayan bir kurum.

 • Cem 01 Ağustos 2014

  Bu güne kadar geri dönüş yapmadığı ve ilgisizliğinden dolayı tursata teşekkür ederim,inşallah benim gibi turksattan mahdur olmuş müşterilerin aboneliklerini sonlandırıp,daha iyi hizmet veren kurumlara yönelmesini temenni ederim.

 • Cem 24 Temmuz 2014

  Firma telefon ile arayıp,konuyu araştırıyoruz,sizi arayacağız diyeli 8 günü geçti,hiç bir ilerleme yok,gerçi bende bir şey beklemiyorum,bu nca sene internet bağlantı sorunları,teledünya sorunlarını çok sık yaşadığım,böyle bir kurumdan beklenecek hizmet kaliteside bu kadar olur.

 • Kablo TV Temsilcisi18 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2569109 nolu şikâyetiniz ile ilgili yapılan incelemelerde 09-07-2014 ve 12-07-2014 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz arıza kayıtlarınız ile ilgili cihazınızın Neta marka cihazla değiştirilmesini istediğiniz, servise yönlendirilmesi talebini reddettiğiniz görülmektedir. Konu ile ilgili olarak garanti süresi içerisindeki cihazlarda arıza durumu söz konusu olması durumunda teknik ekibimiz tarafından yetkili servise gönderilir, yetkili servis cihazın arızasının giderilememesi durumunda yeni cihaz temini yapılması gerektiğine dair bilgi verir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi16 Temmuz 2014

  Sayın Abonemiz; 2569109 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön