26 Şubat 2015

Teledünya (Türksat) Mağdur Edilmesi Gereken Ben Miyim?

Ben Kâğıthane ilçesi Çeliktepe mahallesinde oturuyorum. Apartmanımıza bırakılan “binanıza Teledünya (Türksat) kablo TV fiber altyapı yapılmıştır” şeklindeki broşürleri görüp kâğıttaki numaraları arayarak başvurumu yaptım. Yaptım, diyorum çünkü karşımdaki kişi tüm bilgilerimi aldıktan sonra başvurumun yapıldığını ve 3 iş günü içinde beni arayacaklarını söyledi. Ben de buna güvenerek mevcut internetimi 240 TL ceza ödeyerek iptal ettirdim. Bir hafta sonra defalarca arayarak öğrendim 'ki meğer binamızda fiber altyapı yokmuş, dilekçe yazmalıymışım, uygun görülürse bu altyapı yapılırmış. Sonuç olarak, ben hem kablo TV hem de
internet bağlanmasını beklerken (ceza ödeyerek) kullandığım internetten 'de oldum.

Ahmet 304 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet03 Mart 2015

  Yahu siz şimdi bu sorunu çözmüş mü oldunuz? Anlaşılmıyor sanırım tekrar edeyim, ben diyorum ki binamıza bu kağıdı bırakan ve sonrasında ben aradığımda başvurumu aldığını söyleyen bu arkadaşlarınız beni kandırdı, 

 • Kablo TV Temsilcisi02 Mart 2015

  Sayın Abonemiz; 3076916 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından yapılan incelemelerin neticesinde 19.02.2015 tarihinde İl Müdürlüğümüz ile telefonla irtibata geçtiğiniz, Kablo TV şebeke talebinizin yetkili birimlerimizce alındığı, aynı gün konu ile ilgili proje bilgisinin ilgili birimlere iletildiği belirtilmiştir. Talebiniz üzerine yapılan kontroller neticesinde iletmiş olduğunuz adres bilgisi şebeke dışı olması nedeni ile talep edilen hizmet verilememiştir.Konu ile ilgili il müdürlüğümüz tarafından tarafınıza ilgili bilgilendirmenin yapıldığı belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3076916 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgi ve adres bilgileriniz alınarak konunun yetkili birimlere iletileceği bilgisi tarafınıza aktarılmıştır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3076916 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız aranılmış olup müsait olmadığınızı belirtmeniz üzerine iletmiş olduğunuz zaman dilimi içerisinde tarafınızla tekrar irtibata geçileceği bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi26 Şubat 2015

  Sayın Abonemiz; 3076916 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön