03 Aralık 2014

Teledünya (Türksat) Kutusunun Kontrol Düğmeleri Mekanik Arızalı.

Teledünya (Türksat) Kablo TV aboneliğimin henüz 2. ayında Teledünya kutusunun üzerindeki kontrol düğmelerinden iki tanesi cihazın içine kaçtı. Arıza kaydı bıraktıktan sonra bana verilen cevap servisin bunun için ücret alacağı oldu. Telefon görüşmesi yaptığım teledünya yetkilisi bu şikayetin çokça alındığını ama servisin bunun için ücret talep ettiğini belirtti.

Bu kaliteden yoksun malzemesinin kalitesizliği ortada olan cihaz sanki servisin para kazanması için en dayanıksız malzemeden üretilmiş olup tüketiciyi aldatma adına ilgili firmanın kontrolsüz ( ya da bilinçli) bir tercihi olarak benim gibi yeni abone olan birçok müşteriyi üzecektir. Müşteriye karsı bu kadar samimiyetsizlik olmaz.

Ufuk 707 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk05 Aralık 2014

    Benim bildiğim şeyleri bana cevap diye yazmış sayın yetkili. Anlamak istemiyor ilgili kişiler demek istediğimi. Kullandığınız malzemenin basitliğinden ötürü oluşmuş bir mağduriyetten bahsediyorum. Araç firmaları bile hatalı üretilmiş bir parça yüzünden araçları toplatıp ücretsiz onarım yapıyorlar

  • Kablo TV Temsilcisi05 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2868558 nolu şikâyetinize istinaden; yaşamış olduğunuz sorun kullanıcı kaynaklı bir arıza olması nedeni ile garanti kapsamında tutulmamaktadır. Bu nedenle arıza giderilmesinde ücret talep edilebilmektedir. Konu ile ilgili 03-12-2014 11:42 itibari ile çağrı merkezimiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz 16004609 nolu arıza kaydınızın neticesinde "kullanıcı hatasından dolayı ücret çıkacağı bilgisinin tarafınıza iletildiği" belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi03 Aralık 2014

    Sayın Abonemiz; 2868558 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön