03 Haziran 2015

Teledünya (Türksat) Kutu Arızası Giderilmedi.

Teledünya kullanıyordum. Kutu arıza verdi. Müşteri hizmetlerini aradım. Biri gelip aldı. Arıza garanti kapsamında giderilecek dedi. Bir buçuk aydır kutu gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım, bana küstahça biz onla ilgilenmiyoruz diye yanıt verdi.

Kutunun markası next next star dedi. Orayı aramamı söyledi. Aradım orası da biz destek vermiyoruz dedi. Yani bu kadar hizmet verebiliyorlar. Kapasiteleri bu kadar. Kutu ortada yok. Faturayı ödüyorum. Hizmet alamıyorum. Kutuya ulaşamıyorum ama tıpış tıpış faturayı ödüyorum.

Caner 548 Okunma

Cevaplar

 • Kablo TV Temsilcisi11 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3281920 nolu şikâyetinize istinaden 09-06-2015 tarihinde tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili yaşanan süreç hakkında detaylı bilgi iletilmiş olup müsait olduğunuz zaman aralığına göre tarafınıza test cihaz bırakılacağı belirtilmiştir. Mevcut cihazınız ile ilgili garanti servis süreci devam etmekte olup, servis dönüşü cihazının tarafınıza teslim edilecektir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Caner09 Haziran 2015

  Bakın başıma dün bu konuyla ilgili ne geldi anlatayım. Dün beni orjin mühendislikten aradılar. Teledünya kutunuz tamir edildi ne zaman müsaitsiniz gelip takalım dediler. Akşam evde olduğumu söyleyince biz gelemeyiz dediler. Bunun üzerine adreslerini alıp ben gittim teledünya kutusunu almaya. Bir arkadaş kutuyu bana getirdi ve garanti süreniz bitmiş 30 TL onarım bedeli var dedi. Kendisine 12. ayda garanti süresinin biteceğini söyledim. İnceledi ve gerçekten 12. ayda biteceğine kanaat getirdikten sonra ben bir yetkili ile görüşeyim dedi. Kimseye de ulaşamadı. Ardından kutuyu test eder misiniz çalışıyor mu dedim. Kutuyu test etti kutu çalışmıyordu. Kutuyu tamir etmemişler üstüne üstlük onarım ücretini garanti süresi bitmemesine rağmen istiyorlar. Ben hayatım boyunca böyle bir şey  görmedim. Yetkili arkadaşa akşam test kutusu istiyorum dedim tamam dedi 7 ila 10 arası getiririz dediler o da yalan oldu. 2 aydır kutu ortada yok, ben faturamı ödüyorum, sonra birden tamir ettik deyip ücret istiyorlar garanti süresi dolmamış, işin berbat ve rezil tarafı kutu tamir edilmemiş. İşte Teledünya (Türksat) 'nın kaliteli hizmet anlayışı bu. Sonuç olarak tek çözüm tüketici mahkemesi gibi gözüküyor. Kendilerine bu hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederim.

 • Caner05 Haziran 2015

  3 gün oldu ne arayan var ne soran. Maşallah pek ilgililer.

 • Caner05 Haziran 2015

  İlgileniyor gibi görünüyorsunuz. Teledünya kutusu hangi kuyuya düştü ki 2 gündür halen bulamıyorsunuz.

 • Kablo TV Temsilcisi03 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3281920 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo TV Temsilcisi03 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3281920 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön